Dvířka kolekce ČESKÝ LESK

O kolekci

POZOR: Nyní 7 let záruky natvrdo!

exkluzivně na českém thu, s kolekcí ČESKÝ LESK

Kolekce ČESKÝ LESK zahrnuje v současné době nejprodávanější typ dvířek. Foliovaná dvířka s lesklou povrchovou úpravou se prosadila již v mnoha českých domácnostech. Vysoká kvalita provedení lesklých povrchů je nyní cenově poměrně snadno dostupná a i z tohoto důvodu obliba těchto materiálů roste.

V kolekci ČESKÝ LESK naleznete mimo lesklých folií i paletu unibarev a dřevodekorů. Příznivcům přírodních motivů doporučujeme zaměřit svůj zájem také na kolekci PREMIUM, která se specializuje na dřevodekory.

Moderní technologie výroby dvířek

Využití nových výrobních postupů zajišťuje u dvířek z kolekce ČESKÝ LESK dokonalý vzhled a vysoký lesk. Na 18mm MDF desku se folie lisuje v moderním vakuovém lisu, který používá technologii pro antistatické čištění folie před lisováním tak, aby se zabránilo přenosu nečistot pod povrch folie.

Naše nabídka obsahuje více než 30 atraktivních tvarů frézování, včetně moderních tvarů se zafrézovanou úchytkou. Dvířka vyrábíme v provedení plná nebo vitrína, s frézováním pro vsazení silikonového těsnění a zapuštění skla.

My ve společnosti LUCEO věříme, že díky moderní technologii, inovacím a široké nabídce dekorů a tvarů frézování spolu s přívětivou cenou budou naše dvířka ozdobou každé moderní domácnosti.

Tvary lišt ČESKÝ LESK

Lišta typ 1 Lišta typ 2 Lišta typ 3 Lišta typ 4 Lišta typ 5
Lišta ČESKÝ LESK typy 1 Lišta ČESKÝ LESK typy 2 Lišta ČESKÝ LESK typy 3 Lišta ČESKÝ LESK typy 4 Lišta ČESKÝ LESK typy 5

Tvary ramp ČESKÝ LESK

Rampa typ 1 - oblouk Rampa typ 2 - oblouk Rampa typ 1 - rovná Rampa typ 2 - rovná  
Rampa oblouková ČESKÝ LESK typ 1 Rampa oblouková ČESKÝ LESK typ 2 Rampa rovná ČESKÝ LESK typ 1 Rampa rovná ČESKÝ LESK typ 2  
Český výrobek

Kolekce Český lesk je certifikovaným českým výrobkem


Certifikát kvality - český výrobek

Jak se rodí dvířka?

Kam se dále podívat

© LUCEO, s.r.o. 2024