Dvířka jako zrcadlo
Vaší kuchyně

Nábytková dvířka - bílá mat, český výrobek

Česká dvířka

S řadou cenově dostupných možností z kolekcí našich dvířek Vám pomůžeme dosáhnout kuchyně Vašich snů. Začněte svou cestu výběrem z nejvhodnějšího sortimentu pro Vaše potřeby.

LAK
Česká dvířka - LAK

Stále žádanějším prvkem v prostorných moderních kuchyních a interiérech jsou lakovaná dvířka. Jejich exkluzivní vzhled skvěle ladí se současným minimalismem, v zajímavých barvách a taky v tradičních tvarech.

Stručně o laku

V Luceu lakujeme dvířka v jakékoliv barvě stupnic NCS a RAL, což v praxi znamená nabídku několika tisíců odstínů. Je jen na Vás, zda chcete lakování oboustranné nebo jednostranné. Na výběr máte mezi lesklým a moderním matným provedením. Vysoký lesk působí elegantně, opticky zvětšuje místnost a dává vyniknout čistým liniím nábytku. Hluboký mat zase evokuje závan tajemství a luxusu. Překvapivě efektní je také kombinace lesku a matu, kterou můžete dosáhnout velmi originálního vzhledu.

Benefity


 • 7 let záruka / Český výrobek
 • Již více než 27 let na trhu
 • Cenově dostupná lakovaná dvířka / mat a hluboký mat
 • Lakujeme dvířka v 8 až 9 vrstvách
 • Bez příplatků za atyp - výroba libovolných rozměrů
FÓLIE
Česká dvířka - Folie

Vysoká kvalita provedení dekorů, dřevodekorů a strukturovaných imitací betonu, mosazi, nebo rzi je nyní cenově poměrne snadno dostupná. Možná právě i z tohoto důvodu obliba těchto materiálů roste.

Stručně o fóliích

Kolekce ČESKÝ LESK obsahuje více než 84 dekorů a mimo vysoce lesklých folií v ní najdete i matné dezény a populární dřevodekory. Vybírat můžete z více než 54 tvarů dvířek s tradičním i moderním frézováním, včetně tvarů se zapuštěnou úchytkou. Zadní strany dvířek mohou být provedeny v deseti různých odstínech a pokud se rozhodnete, máte možnost mít dvířka i oboustranně foliovaná.

Benefity


 • 7 let záruka / Český výrobek
 • Již více než 27 let na trhu
 • Široká nabídka dekorů a tvarů
 • Možnost oboustranného foliování
 • Bez příplatků za atyp - výroba libovolných rozměrů
Kuchyň - bílá lesk, dvířka LUCEO

Jak objednat dvířka?

1
VYBERTE TVAR DVÍŘEK

Při výběru dvířek je nejjednodušší postupovat způsobem výběru tvaru frézování, buď v moderním stylu, kde převládají hladké tvary s různými variantami řešení úchytek, a nebo klasiky u tvarů s hlubokým frézováním.

2
DEKOR A TECHNOLOGII

Preferujete technologii lakování, nebo lisování? U tvarů s hlubokým frézováním je možné použít veškeré dřevodekory nebo lak v matném provedení. U hladkých tvarů lze kombinovat lesklé fólie, lak ve vysokém lesku, mat a hluboký mat.

3
KOUKNĚTE NA CENU

Pro zjištění ceny je možné vycházet z jednoduchého ceníku, kde je snadno možné určit cenu za m2.
Pro přesnou kalkulaci využijte naši online kalkulačku, která vám poskytne konkrétní a přesnou cenu pro Vaši sestavu dvířek.

4
OBJEDNEJTE ONLINE

Pokud je vše dle vašich představ, stačí už jen vytvořenou kalkulaci odeslat jako závaznou objednávku a my už se o všechno postaráme. Náš šikovný tým konzultantů, kteří Vám rádi pomohou s upřesněním i telefonicky.

Technologie výroby nábytkových dvířek LUCEO

Technologie a renomé

Luceo používá dvě klíčové technologie při výrobě dvířek, jednou je lakování surové MDF a druhou lisování PVC fólie opět na surovou MDF desku. V případě lakování se u hladkých tvarů používá oboustranně laminovaná MDF, aby bylo dosaženo maximální rovnosti povrchu v ploše. Technologie fóliování je určena primárně pro tvary s hlubokým frézováním a dezény s dřevodekory nebo moderní alternativy kamene, kovu a podobně.
 • Stabilně 27 let na trhu
 • Partnerství s těmi nejlepšími obchodníky
 • Přes 11 000 registrovaných partnerů
 • Více než 200 000 m2 dvířek
 • 7 let záruka / český výrobek
 • Lakujeme dvířka v 8-9 vrstvách
 

Český lesk

Pomáhá splnit sny o dokonalém interiéru

Vážení partneři, pro Vaši kreativní tvorbu jsou v kolekci folií ČESKÝ LESK připraveny dekory a tvary nábytkových dílců, které pomohou Vašim zákazníkům splnit sen o dokonalém interiéru. S kolekcí ČESKÝ LESK uspokojíte zákazníky preferující lineární vyváženost lesku i hřejivé teplo přírodních motivů. Kolekce ČESKÝ LESK, obsahuje více než 84 dekorů a mimo vysoce lesklých folií v ní najdete i matné dezény a populární dřevodekory. Vybírat můžete z více než 54 tvarů dvířek s tradičním i moderním frézováním, včetně tvarů se zapuštěnou úchytkou. Zadní strany dvířek mohou být provedeny v deseti různých odstínech a pokud se rozhodnete, máte možnost mít dvířka i oboustranně foliovaná.

Respektujeme Váš požadavek na nejvyšší kvalitu materiálu. Výrobky z kolekce ČESKÝ LESK jsou vyráběny nejmodernějšími dostupnými technologiemi. Víme, že čas je cenná komodita a proto pro Vás systematicky rozvíjíme Vaše oblíbené možnosti pro rychlou obsluhu, služby call centra a oddělení klientské péče. On-line objednávkový systém Vám umožní realizovat Vaše objednávky pohodlně, rychle a odkudkoliv. Veškeré potřebné informace najdete v přehledné struktuře na www.luceo.cz. Kolekci ČESKÝ LESK pro Vás připravili lidé nadšení pro otevřený přístup, čestné jednání v životě i podnikání, trvale usilující o rovnováhu ve všech oblastech života.

Obecně o technologii výroby Fóliovaná dvířka jsou vyráběna z jedno- stranně laminovaných MDF desek. Lami- novaná strana plocha slouží jako zadní strana dvířek a je bílá, nebo v různých dře- vodekorech. Na přední stranu se po ofré- zování do různých tvarů nanáší teplem vy- tvrzující lepidlo, na kterém je ve vakuovém lisu zalisována folie.

Máme ke stažení PDFka: postup údržby / prohlášení o výrobku / katalogy

© LUCEO, s.r.o. 2024