O nás

Rádi vaříme
a milujeme design

Rustikální kuchyň, foliovaná dvířka design

Skutečně dobrý design je vždy aktuální, vždy relevantní. Tiché odstíny, tlumené barvy a stylové frézování určují obraz moderní kuchyně značky LUCEO. Naše kuchyňská dvířka získávají výraz a život prostřednictvím geniálních kombinací barev, materiálů a sofistikovaného pocitu na povrchu.


Naše renomé

  • Stabilně 27 let na trhu
  • Partnerství s těmi nejlepšími obchodníky
  • Přes 11 000 registrovaných partnerů
  • Více než 200 000 m2 dvířek
  • 7 let záruka / český výrobek
  • Lakujeme dvířka v 8-9 vrstvách

Technologie
a benefity

LUCEO používá při výrobě dvířek dvě klíčové technologie. Jednou je lakování surové MDF a druhou lisování PVC/PET fólie, opět na surovou MDF. V případě lakování se u hladkých tvarů používá oboustranně laminovaná MDF, aby bylo dosaženo maximální rovnosti povrchu v ploše.

Technologie fóliování je určena primárně pro tvary s hlubokým frézováním a dezény s dřevodekory nebo moderní alternativy kamene, kovu a podobně.


LUCEO - technologie výroby LUCEO - technologie výroby LUCEO - technologie výroby
LUCEO - vzorová dvířka

Kde najdete
naše dvířka

Již od roku 1997 rozvíjí LUCEO distribuční síť po celé České Republice. Naše síť zákazníků obsahuje mnoho lokálních výrobců nábytku, kteří s námi mají mnohaleté zkušenosti.

Naše dvířka najdete i u největších obchodníků s materiály pro výrobce nábytku jako například Démos trade, a.s. a další.


Síť řemeslníků

Najděte si výrobce ve Vašem okolí. Zadejte PSČ nebo město a stiskněte tlačítko vyhledat

Máme rádi české výrobky
v českých domácnostech!

Touha po funkci a kvalitě je základem značky LUCEO, a proto jsme nekompromisní k našim standardům. Naše kolekce získala certifikaci Český výrobek. Cílem tohoto certifikátu je informovat zákazníky o kvalitních českých výrobcích a podpořit jejich prodej. S logem českého lva, označujícího certifikovaný Český výrobek, se u nás můžete setkávat na různých místech - například v online katalogu, nebo na jiných propagačních materiálech.


LUCEO - certifikýty
© LUCEO, s.r.o. 2024