Galerie inspirací - dvířka LUCEO

Šťastný domov

Kuchyně by měla být navržena podle toho, co je v životě důležité. Zábava, jídlo, život s rodinou. Všichni máme vzpomínky na naše kuchyně z dětství a společné chvíle v nich strávené. My v Luceu proto vytváříme kuchyně, tedy dvířka, která tenhle barevný pocit domova vytváří.

Tvary - trendy 2024

LUCEO tvary - galerie trendů 2024
Tvar T58V
Tvar T61J
LUCEO tvary - galerie trendů 2024
LUCEO tvary - galerie trendů 2024
Tvar T59J
Tvar T50J
LUCEO tvary - galerie trendů 2024
Kompletní katalog LUCEO ke stažení

PDF
Technické specifikace a online kalkulačka

KONFIGURÁTOR
 
Designová kuchyň - bílý lak

Dekory - trendy 2024

Galerie LUCEO - lakovaná kuchyň
LAK
Klíčová slova nových trendů jsou jednoduchost, krása, logika. Kuchyně nám umožňují každodenní tvořivost při vaření, hraní a oslavování. Je důležité, aby povrchy dvířek byly odolné neustálému používání. Jednoduché, čisté linie našich lakovaných dvířek jsou proto vytvořeny právě do kuchyňských prostorů plných aktivit. Vhodně zvolený odstín zároveň poskytuje čistý a jasný výraz, který na povrchu vytváří příjemný výsledek na dotek i na pohled. Je jen na Vás, jakým odstínem se budete chtít chlubit známým při návštěvě Vaší vysněné kuchyně.
Galerie LUCEO - koláž lakovaných odstínů
FÓLIE
Inspirace eklektickým stylem jsou v současnosti silným trendem kuchyní, které oslavují nečekané barevné i materiálové kombinace. Zřetelné barvy, jako je červená, černá a matná šeď, ale také variace zajímavých betonových a dřevěných povrchů, dodávají luxus a sofistikovanost, která je vidět v soudobých kuchyňských interiérech. Barvy mohou být smíchány nebo navrženy tak, aby nebyly izolované pouze jedním tónem dominujícím v místnosti. Vy se zkuste při výběru dvířek odvázat a my se budeme těšit na nové kombinace.
Galerie LUCEO - koláž fóliovaných dekorů
Kompletní nabídka, technické specifikace a online kalkulačka

KONFIGURÁTOR
© LUCEO, s.r.o. 2024