Certifikát kvalitycertificat

Vážený zákazníku, vítáme Vás na našich webových stránkách!

Obdržel jste od nás Certifikát kvality a zde si jej můžete zaregistrovat. Tento certifikát Vás po registraci, kterou provedete pomocí níže uvedeného registračního formuláře, opravňuje využít 7 let nadstandardní péče (upozornění: nejedná se o neomezenou záruku po dobu 7 let). To znamená, že po tuto dobu budete moci prostřednictvím autorizovaného požadavku jednoduše řešit veškeré dotazy týkající se kuchyňských dvířek přímo s naším oddělením péče o zákazníky.

Registrace certifikátu

Pro platnost certifikátu je nutné certifikát nejprve zaregistrovat. Učinit tak můžete pomocí registračního formuláře.

Registrační formulář
Šipka pokračovat

Certifikát mám již zaregistrovaný

Pokud jste již certifikát registrovali, máte možnost prohlédnout si historii aktivit týkajících se Vašeho certifikátu, nebo zaslat autorizovaný požadavek. Díky této nové aplikaci zabráníme vzniku chyby či nedorozumění. Dodavatel Vaší kuchyně je informován o Vašem požadavku a pouze jej potvrzuje. Stejně tak bude poté informován o konečném řešení, takže nemusíte mít strach, že Váš dodavatel nebude o něčem důležitém vědět.

Zaslat autorizovaný požadavek
Šipka pokračovat

Historie komunikace

Pokud jste s námi již komunikovali nebo máte nějaké požadavky v řešení, kompletní historii komunikace můžete zobrazit stisknutím tlačítka níže.

Historie komunikace
Šipka pokračovat
© LUCEO, s.r.o. 2024