WOW u Němců na ZOW 2014

26.2.2014

Do Bad Salzuflen jsme se těšili. Neodrazovala nás ani víc než osmihodinová cesta, 900km jsme přežili docela příjemně. Na prestižním nábytkářském veletrhu ZOW 13.2.2014 jsme přeci nemohli chybět :P.

Plni očekávání jsme vstoupili do první ze tří hal….žádné zklamání se naštěstí nekonalo, naopak, dýchla na nás příjemná atmosféra nabitá novými technologiemi a ztvárnění některých expozic budilo respekt.

ZOW - výstava

Po chvíli nekoordinovaného hemžení mezi stánky zjišťujeme, že bez určitého systému prohlídky to dál nepůjde. No vida, když se terén češe systematicky, je možné se lépe soustředit na to, proč jsme vlastně přijeli - novinky nechyběly. Dalších typů a druhů laminovaných desek skutečně zase přibylo, k vidění byla neokoukatelná klasika přírodních materiálů i moderní výrobky, mezi které patří například desky s pěnovým jádrem, imitace kartáčované oceli či kožená dvířka. Půjdeme do toho? Bude se to u nás líbit? Co myslíte, Františku, Vlasto, Aleši, Romane? ;-) O tom se budeme muset ještě pobavit…

Domů jsme se vrátili pozitivně naladění a motivovaní, teď se jen rozhodnout, co nového tedy zařadíme do nabídky. Jo a už se těšíme na Italy a Miláno.

zow 2 zow 3 zow 4 zow 5

Nové trendy sledujeme za Vás!

© LUCEO, s.r.o. 2024