Rozdíl je v lidech - prozradili jsme tisku ...

18.3.2014

... že usilujeme o certifikát SILNÉHO PRACOVIŠTĚ

Naši konkurenční výhodu stavíme na lidech v naší společnosti. Lidé ve společnosti LUCEO umí, chtějí a mohou podávat své nejlepší výkony.

Zajímá Vás v jakém prostředí lidé obvykle podávají své nejlepší výkony?

Máme „otestováno“, že dobrá nálada na našem pracovišti se pozitivně projevuje na našich výsledcích. Uvědomujeme si, že „mít špatný den“ se okamžitě promítá do produktivity a při komunikaci s našimi zákazníky by tak následky mohly být katastrofální.

Naše zjištění ostatně potvrzuje i výzkum britské organizace Best Companies. Ta zjistila, že hlavní příčinou špatného pracovního dne není šéf jako ze zlého snu nebo nudná pracovní náplň, ale je to překvapivě negativní atmosféra na pracovišti.

Receptů na dobrou náladu máme hned několik:

  • Sdílíme nejen pracovní záležitosti, ale i osobní radosti i starosti, zajímame se o sebe.
  • Pravidelně si děláme přestávky a z našich svačinek by měla radost i Kateřina Cajthamlová :-) .
  • Umíme se pochválit a umíme pochvalu i přijmout. Je báječné, že mnoho z našich zákazníků si udělá čas pro to, aby nám dalo vědět, co se jim u nás líbí. Děkujeme!

Je však důležité říct, že se v oblasti personalistiky nespoléháme pouze na naše subjektivní pocity. Reflexe „zvenčí“ je pro nás klíčová. Významným partnerem v této oblasti je pro nás společnost RPIC-VIP, s.r.o., která pro nás pravidelně realizuje miniaudit, jenž nám pomáhá identifikovat naše silná místa, ale i oblasti pro zlepšení. Společnost RPIC-VIP před časem vyšla na trh s unikátním nástrojem pro hodnocení výkonu ve firmách – Silné pracoviště.

Co znamená pro společnost LUCEO zapojení se do tohoto prestižního projektu? Přečtěte si v tomto článku na HR NEWS.

Tisková konference 31. 1. 2014

Zleva: Ing. Jiří Balcar, PhD. (RPIC-VIP), Jana Lančová (LUCEO), Kateřina Balysová (RPIC-VIP)

 

O autorce

„Zkušenosti z obchodu a managementu jsem získala na různých pozicích v oblasti IT a energetiky. Trvale usiluji o rovnováhu ve všech oblastech života. Zjistila jsem, že začátkem všech úspěchů je touha. Stále mám na paměti, že slabá touha přináší slabé výsledky, podobně jako malý ohýnek vydává málo tepla.“

Jana Lančová , ředitelka společnosti

© LUCEO, s.r.o. 2024