Setkáváme se s PATRIOTY MSK

9.10.2014

„Jani, přihlásil jsem se na skvělou akci, které se ale nemůžu zúčastnit, jděte Vy, bude se Vám to líbit…“ pronesl v polovině dubna, letošního roku, Honza Sedláček, jednatel společnosti LUCEO, energický nadšenec do setkávání s lidmi, kteří dělají správné věci.

Nemýlil se. Leadership Club, jeden z projektů PATRIOTŮ MSK, mi umožnil setkávat se téměř půl roku s mladými lidmi z našeho regionu, kteří se nebojí převzít zodpovědnost za svoji budoucnost a chtějí svými zkušenostmi a schopnostmi podpořit region, ve kterém žijí a který mají rádi.

Každý měsíc, připravili organizátoři, Tomáš Buchwaldek a Kamil Košťál, školící víkend se zajímavými osobnostmi, trenéry a odborníky z různých odvětví. Oblast marketingu a brandingu jsme měli možnost konzultovat s Karlem Novotným, sebepoznávali a rozvíjeli jsme se s Mirkem Spoustou, sílu networkingu jsme cítili při prezentaci Impact HUB Praha.

Poslední oficiální setkání účastníků Leadership Clubu proběhlo 6.9.2014. S PATRIOTY MSK, Tomášem Buchwaldkem a Martinem Tyšerem, odborníky na oblast finančního managementu a obchodu, se ale potkáváme dál. Tentoktráte již u nás, v LUCEO a na našich projektech.

Video ze setkání

 

© LUCEO, s.r.o. 2024