Soutěž s ČESKÝM LESKEM

21.10.2014

Vyhraj s ČESKÝM LESKEM školu Kitu nebo 5m2 dvířek

Baví tě objednávat a vyrábět s kolekcí ČESKÝ LESK? Jsi hravý a lákají Tě nové zkušenosti? Rád si zasoutěžíš? Pokud sis v duchu řekl alespoň jednou „ANO“, tak naše nová soutěž je právě pro Tebe! :)

O co můžeš soutěžit?

Škola Kitu v ČR

A co že je vlastně ten Kiting? Kiting (powerkiting) je druh sportovní aktivity, při níž se používá tažný drak (kite, powerkite) k pohybu člověka po zemi, sněhu či vodě nebo k jeho zdvíhání do vzduchu. Drak je podobný menšímu padáku či křídlu pro paragliding.

Obvykle se drak se používá k pohánění jezdce na mountainboardu, kiteboardu, snowboardu, či buggyně, ale užívají se také brusle, lyže, mořský kajak apod. Tažný drak neslouží pouze k získání rychlosti, pokročilí jezdci dokáží pomocí tažného draka vyskočit i několik metrů do vzduchu.

Různé varianty powerkitingu se vyvíjely nezávisle na sobě, ale opravdový rozmach tohoto sportu nastal na přelomu tisíciletí, kdy se začal masově šířit kitesurfing. Ještě v roce 1998 nebylo na celém světě více než 30 jezdců, nyní jdou jejich počty do statisíců. S rozšířením kitesurfingu narostl zájem a obecné povědomí o powerkitingu a to vedlo k masovému rozšíření dalších příbuzných sportů, například snowkitingu.

Pro inspiraci se koukni na na toto video nebo zde

nebo

Dvířkovinu na 5m2 kuchyně

Pokud jsme tě nenamotivovali ke sportovní aktivitě, můžeš si svou výhru vybrat v podobě 5m2 dvířkoviny dle tvého výběru, z aktuální kolekce foliované dvířkoviny LUCEO.

Jak vyhrát?

  • Soutěž je určena pro registrované a aktivní zákazníky LUCEO, s.r.o.
  • Soutěžit se bude ve dvou kategoriích – obchodníci a výrobci – každá kategorie bude mít jednoho výherce.
  • Soutěž probíhá v termínu od 22.10.2014 – 22.12.2014
  • Vyhrává zákazník z kategorie obchodník a výrobce, který dosáhne ve sledovaném období (22.10.2014 – 22.12.2014) nejvyššího obratu v kolekci ČESKÝ LESK společnosti LUCEO, s.r.o.
  • Průběžné výsledky budeš moci sledovat po přihlášení na svůj účet na www.luceo.cz (info o Tvém aktuálním pořadí – zobrazí se soutěžícím v první stovce)
  • Vítězové soutěže budou vyhlášeni 23. prosince 2014.

Podmínky účasti

Pořadatelem soutěže je Luceo, s.r.o., Ostravská 458, Petřvald u Karviné. Zúčastnit se může každá osoba starší 18 let.

Každý účastník uděluje společnosti LUCEO bezplatné a neodvolatelné právo k používání názvu společnosti, webové stránky i sídla pro účely tištěné, internetové propagace či video propagace.

Soutěže je možné účastnit se od 22. října 2014 do 22. prosince 2014. Účastník s nejvyšším dosaženým obratem v kolekci ČESKÝ LESK k 22.12. 2014 se stane vítězem soutěže (kategorie obchodník i výrobce). V případě rovného výsledku bude vítěz určen náhodným losem. Oznámení vítěze proběhne písemně.

Proti vyhlášení výsledků se nelze odvolat. 

Hotovostní kompenzace, změna či výměna ceny není možná. Cena je nepřevoditelná.

S vašimi osobními informacemi bude nakládáno jako s důvěrnými dle platných zákonů. Data shromážděná a uchovávaná společností LUCEO budou použita výhradně pro účely této soutěže.

Hodně štěstí!

Tým Luceo s.r.o.

© LUCEO, s.r.o. 2024