LUCEO PLANNING 2015

23.2.2015

Z velké části díky Martinovi a Tomášovi, ale taky naší skvělé Janě, máme na letošek naplánováno jako nikdy. Zapojení všech do tohoto úkolu mělo velký efekt v tom, že jsme se společně mohli podívat do budoucnosti a proto jasně víme kam jdeme. Jak je známo, často cesta je cíl a kdo nalezne tu svou správnou, teprve pak pozná, co znamená dělat to, co ho baví.

Forbes - planing

Máme tedy naplánováno a první výsledky jsou vidět velmi rychle. Asi jste si všimli, že máme na webu nový systém Poptávek. 1. 3. 2015 uvedeme na trh nové dekory z kolekce Český Lesk. Ze všeho nejvíc se ale těšíme na to, až Vám, našim zákazníkům, jako první na trhu dodavatelů dvířek, nabídneme 7 let záruku. Dali jsme si významné cíle a rozhodně máme partu na to, abychom je dosáhli, dokonce jsme si i ukázali, co je pro dosahování svých přání hlavní nejpodstatnější.

Angela Lee

 Chtěli bychom vám všem, co jste byli s námi v minulých letech, poděkovat za důvěru, a to i do let budoucích. Máme radost také z toho, jak se nám rozrůstá zákaznická základna. I letos bude to, co děláme, zábava. Chceme trávit hodně času spolu i mimo pracovní dobu a realizovat různé aktivity. Ve firmě chystáme vybudovat relaxační a výukové centrum. S chutí Vás průběžně informovat o tom, jak se náš živý organizmus rozvíjí.

A teď už zpátky do práce, protože jak se říká: „Vize bez realizace = halucinace :)„

Luceo planing 2015 Luceo planing 2015 Luceo planing 2015
Luceo planing 2015 Luceo planing 2015 Luceo planing 2015

O autorovi

„Jsem nadšenec do setkávání s lidmi, kteří dělají správné věci správným způsobem. Propojování lidí, společensky prospěšné podnikání, usilování o změny k lepšímu nejen v Moravskoslezském kraji a podpora dobrých projektů pro mne nejsou jen slova. Do takových aktivit se s chutí pouštím každý den, ať už se jedná o společnost LUCEO, BEST KITES, J&S nebo další aktivity. Jsem praktik, hrdý na to, že vše vyzkouším na své kůži. V LUCEO jsem si prošel všemi pozicemi, jak se říká "od píky" a za zkušenost z každé z nich jsem velmi vděčný. Žít šťastný život pro mne znamená: Pomáhat druhým být šťastnými, ovšem touhle pomocí ale nemrhám, pokud o ni někdo nestojí.“

Honza , jednatel společnosti

© LUCEO, s.r.o. 2024