Luceo znamená svítit, posviťte si na rok 2014 s námi!

18.12.2013

Vážení partněři, obchodní přátelé, zákazníci společnosti LUCEO.

Přeji Vám, abyste se v novém roce 2014 s lehkostí soustředili na dobré myšlenky tak, aby se Vám mohly stávat dobré věci! Přesvědčila jsem se totiž o tom, že to funguje...

Nejen v roce 2013 jste pro mne i tým Luceo byli zdrojem inspirace, zpětné vazby a podnětů pro naše zlepšování. Děkuji, že jste s námi a můžete se spolehnout, že i letos budeme dělat vše pro Váš úsměv a spokojenost!

A co se nám společně v roce 2013 povedlo?

S naší kolekcí folií Premium, kterou jsme uvedli na trh v lednu 2013 a kolekcí Český lesk, která se zrodila v srpnu 2013, jste zrealizovali stovky zajímavých projektů. Společně s Vámi jsme mohli vyhovět zákazníkům, kteří tíhnou k tradičním materiálům a hodnotám i těm, kteří se nebojí obklopit novými technologiemi, produkty a moderním designem. Naše materiály a produkty, Váš design a řemeslný "rukopis" bude po dlouhou dobu provázet tisíce domácností i komerčních prostor, nejen v České republice.

Dobré nápady potřebují i chytré nástroje pro realizaci. Průběžně jsme ladili náš systém pro on-line objednávky, důraz jsme kladli na jednoduchost, srozumitelnost a přehlednost. Pokračovali jsme v nastavování elektronické fakturace u dalších z Vás. Na Váš podnět jsme převedli náš Certifikát kvality do elektronické podoby.

Mimo on-line katalogů na našem webu jsme pro Vás připravili praktické vzorníky ve formátu A4, které, jak od Vás víme, Vám usnadňovaly po celý rok realizaci Vašich projektů a zakázek.

I když žijeme uprostřed boomu digitálních technologií, víme, že stále stojíte o kontakt s živými lidmi. Proto jsme celý rok rozvíjeli služby Call centra a klientského servisu. Víte, že jsme za rok 2013 vyřídili víc než 25 000 telefonických kontaktů a odpověděli jsme na víc než 8 000 Vašich e-mailů?

Specialisté kontaktu se zákazníky z oddělení Call centra byli zapojeni do úkolu čištění Vašich dat, především kontaktních údajů na Vás tak, abyste dostávali důležité a produktové informace včas.

Pracovali jsme na referencích, byli jsme zvědaví, jak jste s našimi službami spokojeni. Zajímalo nás, co stojí za Vaším nárůstem, ale i poklesem v objednávkách. Na základě Vašich podnětů jsme okamžitě realizovali akční kroky.

Abychom Vám byli dobrými partnery, tvrdě jsme na sobě pracovali a vzdělávali jsme se. Na naše produkty a služby se díváme Vašima očima. Nejsme sebestřední, naši obchodníci a specialisté se zajímají především o Vaše potřeby. Přizpůsobujeme se Vašemu tempu a jsme poruce vždy, když nás potřebujete.

A na co se s námi můžete těšit v roce 2014?

Do roku 2014 jsme se rozběhli v novém vizuálním stylu našich webových stránek. Věříme, že se Vám budou líbit nejen pro jejich moderní vzhled, ale především pro nové funkčnosti, např. přehlednější navigační menu, jednotný přístup do objednávkového systému pro Výrobce i B2B partnery, videomanuály pro obsluhu zákaznických aplikací.

Letos budeme usilovat o to, aby Vám spojení s námi přinášelo nejen zisk a nové zákazníky jako dosud, ale aby Vás spolupráce s námi opravdu bavila! Chceme poskytovat ty nejlepší služby a produkty v oboru. Budeme dělat vše pro Váš úsměv!

O autorce

„Zkušenosti z obchodu a managementu jsem získala na různých pozicích v oblasti IT a energetiky. Trvale usiluji o rovnováhu ve všech oblastech života. Zjistila jsem, že začátkem všech úspěchů je touha. Stále mám na paměti, že slabá touha přináší slabé výsledky, podobně jako malý ohýnek vydává málo tepla.“

Jana Lančová , ředitelka společnosti

© LUCEO, s.r.o. 2024